hizmetlerimiz

tarımsal amaçlı pompa üretimiTarımsal sulama sistemleri için pompa ve elektrik tesisatı seçimi

Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli personel sulanacak arazinin ne kadar su ile sulanabileceğini, ne kapasitede bir pompanın gerekli olduğunu, bu pompanın enerji ihtiyacını karşılayabilecek elektrik tesisat malzemelerinin seçimi konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedirler. Bu hizmeti müşterilerimize şiddetle önermekteyiz. Çünkü sulamada kesinti olmaması ve çiftçiye ek maliyet getirecek arızaların önüne geçilmesi açısından elzemdir. Bunun yanında gereğinden büyük veya küçük kapasiteli bir sistemin seçimi müşterimize ek bir maliyet getirmektedir.   


Üreticiler için pompa üretimiPompa üreticileri için asenkron motor imalatı ve satışı

Tek pompa imalatı son yıllarda ülkemizde çok yaygın hale gelmiştir. Pompaların tahrik üniteleri olan elektrik motorlarının üretimi ise ciddi bir yatırım ve teknik altyapı gerektirmektedir. Firmamız 1987 yılından beri kendi motorlarını üretmektedir. Yıllar içinde motorlarımız maliyet ve performans verileri açısından büyük gelişmeler göstermiştir. Yurtiçinde ve dışında pek çok üretici bizim motorlarımızı tercih etmektedir. 

 


Üreticiler için pompa üretimiBilgisayar kontrollü tezgahlarla sanayinin talaşlı imalat ihtiyaçlarına cevap vermek

Firmamız 2002 yılından itibaren üretim hattını otmoize etme çalışmalarına başlamıştır. CNC torna tezgahları, dik işleme merkezleri üretimi hızlandırmakta ve kaliteyi yükseltmektedir. Fakat piyasadaki daralmaya müteakip, üretim hattında oluşan atıl performans bölgedeki üreticilerin talaşlı imalat eksiklerini giderme yoluna gidilerek değerlendirilmektedir. Müşterilerimizin bizi tercih etmesindeki temel sebep üretim kadromuzun talaşlı imalat konusunda derin tecrübeleridir. Ara mamulleri en düşük maliyetle, hızlı ve sorunsuz bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız.

 Bunun yanında işleme merkezimiz her türlü hassas kalıp ve kalıp çekirdeği üretimine elverişlidir. Öncelikle kendi termoplastik pompa parçalarımız için ürettiğimiz kalıplarda elde ettiğimiz başarılardan sonra bölgedeki kalıp ihtiyaçlarına  cevap vermeye başladık. Şu anda plastik sulama ekipmanları ve sulama boruları üreten firmaların kalıplarını sorunsuz bir şekilde üretimini yapmaktayız.

#
Ertekin A.Ş. © 2007
ELMAKSAN DALGIÇ POMPA VE MOTORLARI ÜRETİMİ, dalgiç pompa, su pompasi, paslanmaz çelik pompalar, hidrofor pompaları, santrifuj, derin kuyu, artezyen, kuyu, sondaj, elektrik motoru, elmaksan dalğıç pompaları, ELMAKSAN DALĞIÇ POMPALARI ERTEKİN, Ertekin, Döküm Pompalar, Çelik Pompalar