POMPA UYGULAMA TÜRLERİ

MİSYONUMUZ

Tüm proseslerde ürün ve hizmet kalitesini geliştirmek ve alınan tüm sonuçlarda sürekli iyileşmeyi sağlamak,
Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ve kullanımını sağlamak,

İnsan kaynaklarını, sürekli eğitim ve etkin teknoloji yoluyla motive ederek, kalite hedefimize yönlendirmek,

Ülkemizin kuruluşumuzdan beklentilerini yerine getirmek amacıyla doğal çevreyi ve çalışanlarınızın iş sağlığı ve işçi güvenliğini korumak,

Şirket kültürünü ve firma imajını sürekli olarak toplam kalite standartlarına uygun olarak geliştirmekVİZYONUMUZ

Elmaksan ürettiği dalgıç pompalarla müşterilerinin su ihtiyacını en ekonomik yönden karşılayıp, memnuniyetlerinin bir ömür boyu sürmesini hedefleyerek tasarımını ve üretimini sürekli geliştirmeyi amaç edinmiştir.

 

tarımsal amaçlı dalgıç pompaELMAKSAN DALGIÇ POMPALARI

            1957 yılında elektro mekanik öğretmeni Mustafa ERTEKİN tarafından kurulan firmamız elektrikle çalışan cihazların tamiratını yapmak üzere faaliyete geçmiştir. 1969 yılında, ıslak statorlu dalgıç motorların bobinajını yapmaya başlayan Ertekin A.Ş. bu konuda Türkiye'nin ilk'lerindendir. Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer almasına rağmen Antalya'dan başlamak üzere bütün Akdeniz bölgesi, doğu ve güneydoğu Anadolu bölgelerimizin ihtiyacını karşılamıştır. O zaman bu motorlar tamir edilemiyor diye ıskartaya çıkarılmıştı. İthal gelen ve hurdaya ayrılmış tüm bu motorlar Türkiye'nin bütün bölgelerinden getirilerek, burada tamir edilmiş, ithalat kısmen önlenmiş, birçok susuz yer suya kavuşturulmuştur.

            Hem atölyeden yetişen hem de mühendislik tahsillerini tamamlayan çocuklarının da beraber çalışmaya başlamasıyla daha da gelişen firma su altında çalışabilen asenkron tipte dalgıç motorların ve pompaların imalatını yapmaya başlamıştır. Dalgıç pompanın ülkemizde en çok kullanıldığı yerde kurulan firmamız bölgenin ihtiyacını büyük ölçüde gidermiş, tekelleşmeyi önlemiş, kaliteli ürünlerle ithalatı kendi ürettiği kategorilerde sıfıra yaklaştırmıştır.

            Coğrafi konumu itibarı ile üretiminin % 30'unu sınır komşuları olan Suriye, Irak, Suudi Arabistan'a, Afrika'ya ve Türki cumhuriyetlere ihraç etmektedir.


23 dönümlük arsası üzerinde 4.600 m2 kapalı alana sahip binasında 6 mühendis, 4 teknisyen, 23 işçi ve 8 çırakla hizmet veren firmamız TSE Kalite belgesine ve ISO 9001 Kalite güvence sistemi belgesine sahiptir. ISO 9001 belgesi RWTÜV System GmbH den alınmıştır.

#
Ertekin A.Ş. © 2007
ELMAKSAN DALGIÇ POMPA VE MOTORLARI ÜRETİMİ, dalgiç pompa, su pompasi, paslanmaz çelik pompalar, hidrofor pompaları, santrifuj, derin kuyu, artezyen, kuyu, sondaj, elektrik motoru, elmaksan dalğıç pompaları, ELMAKSAN DALĞIÇ POMPALARI ERTEKİN, Ertekin, Döküm Pompalar, Çelik Pompalar