#
#
#

Firmamız temiz yeraltı sularını yeryüzüne çıkarmak için derin kuyu tipinde dalgıç motorlar, dalgıç pompalar üretmektedir. Dalgıç motorlar su içinde çalışabilecek şekilde dizayn edilmiş, suyla yağlanan, suyla soğuyan, yeniden sarılabilir tipte özel asenkron motorlardır. Kuyu maliyetlerini düşürebilmek için mümkün olduğu kadar çapları küçük, buna karşılık boyları uzun  imal edilirler. Piyasada 3"- 4"- 6"- 8"- 10"- 12"- 14" çapındaki kuyulara girebilen motor ve pompalar imal edilmektedir. Firmamız bunlardan 6"- 8"- 10"- 12" kuyulara girebilecek olanları üretmektedir.  Motorlarımız 3 fazlıdır. 200 Volttan 660 Volta kadar istenen voltaj ve frekansta 2 kutuplu olarak imal edilmektedir.

  • 6" kuyular için 2 HP den 40 HP ye kadar,
  • 8" kuyular için 10 HP den 85 HP ye kadar,
  • 10" kuyular için 17,5 HP den 110 HP ye kadar
  • 12" kuyular için 60 HP den 220 HP ye kadar sarılabilir tipte dalgıç motorlar
  • 3 litre/saniye debiden 110 litre/saniye debiye kadar da dalgıç tipi pompalar üretmektedir.

Pompalarımız ve motorlarımız müşteri talepleri doğrultusunda komple paslanmaz malzemeden imal edilebilmektedirler. Ayrıca sıcak su ve ılıca sistemleri için özel yapım motorlarımız güvenle hizmet vermektedirler.

 

 

tse
#
Ertekin A.Ş. © 2007
ELMAKSAN DALGIÇ POMPA VE MOTORLARI ÜRETİMİ, Dalgıç, dalğıç, dalgıc, dalgic, dalgıç pompa, dalgıç motor, pmpa, su pompaları, pomp, Elmaksan, Elmaksan Dalgıç Pompaları, Paslanmaz çelik pompa, Döküm, dalgiç pompa, su pompasi, paslanmaz çelik pompalar, hidrofor pompaları, santrifuj, derin kuyu, artezyen, kuyu, sondaj, elektrik motoru, elmaksan dalğıç pompaları, ELMAKSAN DALĞIÇ POMPALARI ERTEKİN, Ertekin, Döküm Pompalar, Çelik Pompalar